HSS TOTEM TAP SET 20MMX2.50MM
Soft faced hammer with handle SFH 20 (pack of 4pcs)
HSS taper shank drill 4mm miranda (pack 1pc)
HOLESAW CUTTER 38MM
HSS DRILL BIT 4MM ADDISON (PACK 10PC)
TSA GREY SILVER
HSS TOTEM TAP SET 1.6X0.35
HSS taper shank drill 20mm miranda (pack 1pc)